תקנון אתר להתלבש בתשוקה
ד' באלול תש"פ
24.8.2020

.

תקנון להתלבש בתשוקה

ברוכים הבאים לאתר BESANDILOVE להתלבש בתשוקה. החנות ("האתר") מופעלת על ידי אפרת מימון ("החברה", "אנו", "שלנו", "אלינו" או ”לנו“)ע.מ 36008894 ראשן לציון. 

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון: 0524-464846 או במייל efratbes@gmail.com.

1. שימוש באתר

1.1 אתר זה הינו אתר אינטרנט שבמסגרתו מתבצעות מכירות ללקוחות קצה. כל רכישה או שימוש באתר ובתכניו כפופים לתנאי השימוש המפורטים להלן ("תנאי השימוש" או ה"הסכם") המהווים חוזה בין הלקוח ("אתה", "לך", "לקוח", "משתמש") וביננו.

1.2 גלישה ורכישה באתר, קריאה או שימוש בתכנים המוצגים בו וכן בכל כלי או שירות אשר יעמדו לרשותכם דרך האתר מהווה הצהרה כי קראתם את תנאי השימוש, מודעים לתנאי השימוש ומסכימים לפעול לפיהם, וכי לא תהיה לכם או למישהו מטעמכם כל טענה או תביעה כנגד העסק  ו/או מי מטעמו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מעובדיו  למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של העסק על פי תקנון זה.

1.3 להתלבש בתשוקה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש, ותנאים אלה יחייבו מרגע פרסומם באתר.

1.4 אנו נהיה זכאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר תכנים מן האתר וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהי לגולשי האתר.

1.5 אנו נהיה זכאים לשנות ו/או להפסיק ו/או להשהות בכל עת את פעילות האתר, וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהן לגולשי האתר.

1.6 האמור בתקנון זה בלשון זכר – אף לשון נקבה במשמע, וכן להיפך. האמור בלשון יחיד – אף לשון רבים במשמע, וכן להיפך.

2. המוצרים

2.1 אנו רשאים לשנות בכל עת, לפי ראות עינינו  את היצע ומגוון המוצרים באתר. עצם העובדה שמוצר מסוים הוצע למכירה באתר במועד כלשהו אינה מבטיחה שיוצע למכירה באתר גם במועד אחר.

2.2 נעשה את כל המאמצים על מנת לייצר ולספק לכם מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. אם מסיבה כלשהי תקבלו מוצר פגום, נשמח להחליפו או לזכות אתכם בסכום הקניה. בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון, בדוא"ל או בהודעה מהאתר.

2.3 אופן הצגת המוצרים באתר ייקבע על ידינו מעת לעת על פי שיקול דעתנו הבלעדי. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ותמונות האווירה אינן מחייבות  באופן כלשהו.

3. המחירים

3.1 המחירים המוצגים באתר מתייחסים למוצרים המופיעים בו בהתאם לפרטים שליד כל מוצר ומוצר. 

3.2 להתלבש בתשוקה רשאים לשנות את מחירי המוצרים לפי שיקול דעתם הבלעדי ובלא צורך בהודעה מוקדמת.

3.3 המחיר המחייב הוא המחיר שמופיע באתר בעת ביצוע ההזמנה.

3.4 כל המחירים המפורטים באתר הינם בשקלים חדשים וכוללים מע"מ. דמי המשלוח יחויבו בנפרד בהתאם למדיניות האתר, מקום המשלוח וגובה סל הקניה.

4. רכישת מוצרים

4.1 בעת הרכישה תתבקשו למסור, בין היתר, פרטים אישיים שונים, כגון: שם, כתובת, מספר תעודת זהות, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. עליכם למסור רק פרטים נכונים ומלאים.

4.3 לא תתאפשר רכישה סיטונאית של מוצרים באתר. במסגרת הרכישה באתר, תוכלו  להזמין ממוצר כלשהו אך ורק כמות סבירה. סבירות הכמות כאמור תהא נתונה לשיקולינו הבלעדי.

4.4 בסיום תהליך הרכישה יתקבל דף המציג את פרטי ההזמנה ומספר הזמנה ייחודי שיהווה אסמכתא לשליחת הזמנה.

4.5 להתלבש בתשוקה רשאים לא לאפשר ללקוח מסוים לרכוש מוצרים באתר – וזאת מכל סיבה שהיא וגם אם הזמין בעבר מוצרים באמצעות האתר.

4.6 המידע המוזן לאתר הינו מאובטח. איננו שומרים את נתוני כרטיסי האשראי של המשתמשים.

5. התשלום

5.1 התשלום בגין קנייה באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי תקף בלבד, אשר הונפק על ידי אחת מן החברות הללו: ויזה, מסטרקארד, ישראכרט. בנוסף לכרטיס אשראי תקף, כאמור, עליכם להיות בעלי תעודת זהות ישראלית או דרכון בר תוקף. 

5.2 אנו שומרים לעצמינו את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי תשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום, שאנו מכבדים.

5.3 תנאי ומועדי התשלום יהיו בהתאם לנוהג באתר בעת ביצוע ההזמנה.

6. אספקת המוצרים

6.1 המוצרים הנכללים בהזמנה יסופקו על ידינו בכפוף לאמור בתקנון זה

6.2 אספקת המוצרים בגין הזמנה שתתקבל תתבצע בכפוף לאישור העסקה ואמצעי התשלום ע"י חברת האשראי (בתשלום בכרטיס אשראי) ואנו שומרים לעצמינו את הזכות שלא לאשר תשלום אשר אינו מקובל עלי עפ"י שיקול דעתינו הבלעדי.

6.3 נשתדל לספק את הזמנתכם כפי שהיא. במקרים בהם חלק מן הפריטים חסרים במלאי, ניתן יהיה ליצור הזמנה לאותו המוצר בהתאם לדרישת הלקוח. ניצור אתכם קשר על מנת להציע מוצרים חליפיים או זהים בהתאם לדרישה.

7. המשלוחים

7.1 משלוחים במסגרת האתר מבוצעים לכל חלקי הארץ.  

7.2 זמן אספקה בין 10 – 7 ימי עסקים (נעשה מאמץ לקצר את זמן המשלוח עד כמה שניתן), בתנאי שהמוצר קיים במלאי (על פי המעודכן באתר).עבור יצור מוצר שלא קיים במלאי יתכן שיוארך זמן זמן האספקה.

7.3 עלויות המשלוח:

שליח עד הבית בערים ויישובים מרכזיים בכל חלקי הארץ – בעלות של 38 ₪ למשלוח.
משלוח לאילת או ליישובים מרוחקים ויישובים מעבר לקו הירוק – יש ליצור קשר טלפוני לקבלת עלות המשלוח. 

7.4 מוצר שנשלח ולא נאסף/ השליח לא הצליח ליצור קשר – יוחזר אלינו וישלח בשנית בחיוב נוסף של עלות המשלוח.

7.5 מוצרים שאינם במלאי – יהיה ניתן להזמינם במידה הנדרשת ובהתאם לדרישת הלקוחה.
במידה והוזמן מוצר שאזל מהמלאי תתקבל על כך הודעה לאחר ביצוע הרכישה ועד 48 שעות מרגע ההזמנה. מוצר שאינו במלאי – ייצור במיוחד ולכן זמן המשלוח יתארך. הודעה על הזמן המדויק תמסר ללקוח .

7.6 זמן האספקה של ההזמנה הינו על פי מועדי שירות המשלוחים בהתאם לבחירת הלקוח, ולא ניתן להתחייב למועדים מדוייקים או להבטיח את איכות השירות של חברת המשלוחים. “להתלבש בתשוקה”  עושה את מירב המאמצים על מנת שמוצריה יסופקו מהר ככל הניתן מרגע אישור ההזמנה. בכל מקרה ומכל סיבה שהיא “להתלבש בתשוקה”  אינה מתחייבת על זמן הגעת המשלוח ליעדו מרגע ביצוע ההזמנה. יחד עם זאת, בכל מקרה של תקלה באספקת המוצרים הנכם מוזמנים לפנות אל ”להתלבש בתשוקה“ ואנו נעשה כל דבר שבכוחנו כדי לזרז את זמן המשלוח.

8. מדיניות החזרת מוצרים, שינויים וביטולים

8.1 לא יבוצעו ביטולים לאחר ביצוע ההזמנה כל ביטול יהיה כרוך בתשלום לפי שקול דעתו של בית העסק.

8.2 נהיה רשאים לבטל את ההזמנה ובתנאי שמסרנו לכם הודעה על כך.

8.3 הנכם מתבקשים לבדוק את תכולת המשלוח מיד לאחר קבלתו ולהשוות אותו להזמנה ולחשבונית שנשלחה אליכם בדואר אלקטרוני עד 48 שעות ממועד קבלת המשלוח. בכל שאלה או בירור אודות ההזמנה שסופקה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 0524-464846או  במייל efratbes@gmail.com.

8.4 במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ"ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון שלכם לעניין המוצרים המסופקים, עליכם להודיע לנו על כך בתוך 48 שעות לאחר מועד האספקה. אנו נתאם אתכם את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי שלכם, או כל שינוי הוספה בהתאם לדרישת הלקוח לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין,.

8.5 הזמנתם והתחרטתם? תוכלו להחזיר את המוצרים באריזתם המקורית, שלא נעשה בהם שימוש, עד 5 ימים ממועד קבלת המשלוח. אנו נשלח שליח לאסוף מכם את החבילה, עלות השירות יחול על הלקוח (38 שח). תקבלו על החבילה זיכוי באשראי, פחות עלות המשלוח החוזר ו5% דמי ביטול.

8.6 לא ניתן להחליף מוצר שנילבש או כאשר חלפו מעל 5 ימי עסקים.ממועד קבלתו ע"י הלקוח.

8.7 יודגש כי בכל מקרה שאינו מפורט לעיל, זכות הלקוח להחזרת מוצר וזכות הלקוח לביטול הרכישה תהיינה אך ורק בהתאם ובכפוף להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, הוראות חוק המכר, התשכ"ח – 1968, והוראות חוק כרטיסי חיוב התשמ"ו – 1986, ו/או בכפוף למדיניות האתר כפי שתהא מעת לעת.

9. מבצעים, הטבות והנחות

9.1 האתר רשאי להציע מבצעים, קופונים, הטבות והנחות מעת לעת, ולהפסיקם, להחליפם או לשנותם בכל עת בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

9.2 המבצעים תקפים עד גמר המלאי.

9.3 במידה ונחליט להעניק ללקוחותינו מתנות ו/או הטבות כלשהן, בחירת המתנות ו/או ההטבות תהיה עפ"י שיקול דעתינו הבלעדית ונהיה רשאים להפסיק ו/או לשנות את ההטבות ו/או המתנות כאמור בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

10. שעות הפעילות

10.1 הקלדה של הזמנה באתר אפשרית בכל שעות היממה, למעט אם האתר מושבת לצורך תחזוקתו  ו/או מכל סיבה אחרת.

10.2 ניתן לפנות במייל אל EFRATBES@GMAIL.COM  בכל שעות היממה והיא תענה בשעות העבודה.

10.3 הזמנה ו/או שינוי הזמנה ו/או ביטול הזמנה באמצעות הטלפון אפשרית בשעות הפעילות בלבד. שעות הפעילות יעודכנו מעת לעת על פי שיקול דעתינו, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת, ויפורסמו באתר.

10.4 שעות הפעילות הינן כדלקמן:

ימים א' – ה' : 19:00 – 09:00 (מתשע בבוקר ועד שבע בערב) – במידה שלא מדובר בערב חג או בחג.

10.5 על אף האמור לעיל, מובהר בזאת כי ייתכן ויחולו שינויים/חריגות במועדי הפעילות ושעות הפעילות של המענה הטלפוני ואין אנו מתחייבים למועדים אלה.

10.6 הבהרות: יום עסקים הינו כל יום, למעט – יום שיש, יום שבת, ימי שבתון, ערבי חג וחגים (ראש השנה, יום הכיפורים, סוכות, פסח, שבועות, פורים, יום העצמאות, שבועות) ותשעה באב.

11. אחריות

11.1 לא נהיה אחראים לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן: "נזק מכל סוג שהוא") שייגרם ללקוח האתר ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג' כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד ג' כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח באתר וכד'.

11.2 הלקוח יישא באחריות מלאה לנזק ו/או חסרון כיס מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לאתר ו/או לצד ג' כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצא באלה טעויות.

11.3 הלקוח פוטר את החברה מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.

11.4 לא נהיה אחראים, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאינו בשליטתינו, לרבות אך לא רק – מכוח עליון, כגון: מלחמה, רעידת אדמה, מזג אויר קיצוני וכד'.

11.5 לא נהיה אחראים, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שייגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה בתקשורת (אינטרנט או טלפון או פקסימיליה) שתנבע ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של ספקי אינטרנט ו/או ספקי תקשורת טלפונית ו/או פקסימיליה באשר הם.

11.6 לא נהיה אחראים לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין, ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו באתר ואשר צד ג' שהינו היצרן ו/או היבואן שלהם סיפק אותם לאתר, והכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין.

11.7 מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה לא תשא בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.

11.8 חלק מהתמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד.

12.קניין רוחני

12.1 כל זכויות הקניין הרוחני, תוכנה וכל העיצוב, הטקסט והגרפיקה של האתר, אופן בחירתם וסידורם, וכל קומפילציות התוכנה, קוד המקור והתוכנה העומדים בבסיסו הנם והם יישארו בכל עת קניין שלנו (או של מעניקי הרישיון לנו לשימוש בהם). לא יוענקו ללקוח או למי מטעמו, והינך מתחייב שלא לדרוש, כל זכות בעלות בקשר עם זכויות הקניין הרוחני האמורות. כל הזכויות הינן שמורות.

12.2שמורה ללהתלבש בתשוקה זכות היוצרים על כל מידע ו/או תצוגה ו/או תוכנה כהגדרתה בחוק המחשבים, תשנ"ה – 1995 לרבות עיצוב גרפי, סימן מסחרי, אייקונים וסודות מסחריים, שפותחו ו/או תוכננו ו/או חוברו ו/או נוצרו על ידינו או שהזכויות בהם הועברו אלינו מצד שלישי.

12.3 אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני שלנו, אלא אם התרנו זאת במפורש בכתב ומראש.

12.4השימוש באתר הינו לצרכים פרטיים בלבד.

12.5 אין לבצע באתר כל פעולה העשויה לפגוע בפעילותו התקינה.

  1. פרטיות

13.1 הפרטים האישיים שאתם מוסרים בעת ביצוע ההרשמה ולאחר מכן בעת ביצוע ההזמנה באתר יישמרו במאגר המידע. אינכם חייבים לפי החוק למסור לנו פרטים אלה ומסירתם תלויה ברצונכם בלבד.

13.2 יחד עם זאת, לא נוכל לספק את הזמנתכם אם לא מסרתם פרטים אלו. במהלך ביצוע רכישה יאספו על ידי האתר פרטייך האישיים הכוללים בין היתר את שמך המלא, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון וכיו"ב. השימוש במידע זה נועד על מנת לשפר וליעל את השירות באתר. למען הסר ספק, לא מתבצע איסוף של מספר כרטיס אשראי או מידות המוצרים שהזמנתם.

13.3 אנו שומרים לעצמנו את הזכות לאסוף מידע אודות הרגלי הקניה שלכם, צרכיכם, מוצרים שרכשתם, מידע או פרסומות שקראתם באתר, העמודים שצפיתם בהם, ההצעות שעניינו אתכם, אמצעי התשלום ששימשו אתכם וכל מידע אחר.

13.4 הנכם מסכימים בזאת כי כל הפרטים הנאספים על ידי המערכת במהלך הרכישה יאגרו במסד הנתונים של החברה ויכולים לשמש אותה לביצוע מחקר סטטיסטי ו/או ועל מנת ליידע אתכם בדבר מוצרים ושירותים העשויים לעניין אתכם ולשגר אליכם דברי פרסומת.

13.5את המידע כאמור ואת דברי הפרסומת נהיה רשאים להביא לידיעתכם באמצעות (א) משלוח לכתובת המגורים שלכם; (ב) משלוח הודעות אלקטרוניות לכתובת הדואר האלקטרוני אשר מסרתם; (ג) הודעות מסרים קצרים, בין השאר לטלפון הסלולארי שלכם (SMS); (ד) מערכות חיוג אוטומטיות להעברת פקסימיליה או מסר קולי מוקלט לטלפון הנייד שלכם או הקווי.

13.6אנו נהיה רשאים להשתמש בפרטים האישיים שמסרתם בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיכם בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי וכן לדיוור ישיר (במידה ואישרתם זאת בטופס פרטים אישיים), הן למבצעים והן לפרסומות, ובאישורכם תנאים אלה הנכם מביעים את הסכמתכם המפורשת לכך.

13.7הסכמתכם כאמור לעיל מהווה הסכמה לשיגור דברי פרסומת על פי חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח – 2008. מובהר כי על אף הסכמתכם כאמור, אתם תהיו רשאים לחזור בכם מהסכמתכם זו על ידי משלוח הודעת סירוב לחברה בכתב או בדרך בה שוגר אליכם דבר הפרסומת.

13.8אנו מתחייבים שפרטי הלקוחות לרבות פרטי האשראי שלהם לא יועברו לצד ג'.

13.9במידה ונשלח אליכם תוכן שיווקי באמצעות מערכת דיוור אוטומטית בניגוד לרצונכם יש לפנות לחברה בדרך של 'הסרה מרשימת תפוצה'.

13.10החברה רשאית לעשות שימוש ב"עוגיות" הנשמרות על גבי המחשב האישי שלכם. נציין כי בעוגיות לא נשמר אף פריט מידע שיכול לזהות את המשתמש באופן אישי ושמורה לך הזכות למחוק את ה"עוגיות" הללו בכל עת באמצעות הדפדפן.

  1. כללי

14.1 אנו לא נהה רשאים להמחות או להאציל או לסחור בדרך אחרת עם או את זכויותיך או התחייבויותיך, כולן או כל אחת מהן, לפי הסכם זה. לנו שמורה הזכות להמחות או להאציל בדרך אחרת את זכויותינו או התחייבויותינו, כולן או חלקן, לפי הסכם זה לכל אדם באשר הוא.

14.2 הסכם זה מכיל את כל ההתניות שהוסכמו ביננו בקשר לנושא שבנדון והם גוברים ומסייגים כל הסכם, הבנה או הסדר שקדמו לו, בין אם בעל פה או בכתב. יחד עם זאת, השימוש באתר כפוף למדיניות ונהלי ההפעלה שלנו כפי שיפורסמו מעת לעת באתר.

14.3 שום ויתור מטעמנו על כל ברירת מחדל שלך לפי הסכם זה לא ישמש או יתפרש כוויתור מטעמנו על ברירות מחדל עתידי כלשהן, בין אם יהיו אלו בעלות מאפיינים דומים או שונים. מתן ארכה או כל הימנעות או פייסנות מצדנו לא ישחררו אותך מאחריות, יסירו ממך אחריות או ישפיעו בכל דרך על אחריותך, בכל דרך שהיא, לפי הסכם זה.

14.4 במידה ותנאי מתנאי הסכם זה יקבע כבלתי חוקי, בלתי תקף או בלתי ניתן לאכיפה, אזי תנאי זה ייחשב כאילו הופרד מיתר תנאי ההסכם, והיכן שהדבר יתאפשר – לא תהיה לכך כל השפעה על התוקף והיכולת לאכוף את שאר סעיפי ההסכם.

14.5   למעט אם הותנה אחרת בהסכם זה, הודעות שימסרו לצד כלשהו יהיו בכתב ויימסרו במסירה אישית, בהודעות דוא"ל (למעט במידה ותשלח לנו הודעה לצורך ניהול הליך משפטי), יישלחו בפקס או באמצעות דואר משולם-מראש ללקוח בכתובת שסופקה לנו בכתובתה כפי שצוינה באתר.

14.6 על הסכם זה (ועל כל יחסים לא-חוזיים הקיימים בינך לבינינו) יחולו דיני מדינת ישראל ושני הצדדים מכפיפים עצמם בזאת לסמכות שיפוט בלעדית של בתי המשפט בתל אביב.

כתובת המייל של החברה:    efratbes@gmail.com.

טלפון לבירורים:  0524-464846

 כתובת פיזית: הרצל 65

תאריך עדכון /ד' באלול תש"פ